Spuštění domény kfarnost.cz

Svět internetu dnes nepopiratelně patří do základních informačních proudů dnešního světa. A to i v katolické církvi. Jak v komunikaci mezi knězi, tak i v komunikaci kněze a farníků. Proto vznikly tyto webové stránky. A v čem to bude pro nás všechny přínos? Kromě ohlášek, fotek a dalších informací, zde budou vycházet i další rubriky, které se budou zabývat podstatou naší víry, proč je to pro nás vůbec "výhodné" věřit v Boha,.....a další štiplavé texty v moderním pojetí.

Stránky "kfarnost.cz" jsou na začátku svého vývoje a potřebují konstruktivní kritiku. Nápady, dotazy i kritiku pište na email webmaster@kfarnost.cz.

Nakonec bych vás chtěl všechny poprosit, abyste se nebáli přispívat. Máte pěkný článek, fotku, akci nebo chcete něco nabídnout.....? Tak pište na webmaster@kfarnost.cz.